Jaunumi

Gada spraigākās sacensības ugunsdzēsības sportā “Brašais ugunsdzēsējs”, kas norisinājās Jelgavā, ir noslēgušās. Sacensības pulcēja 54 komandas no dažādiem Latvijas novadiem, kā arī viesu komandas no Lietuvas pilsētām: Šauļiem un Paņevežas.

1.grupā, kurā sacentās 17 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komandas, uzvaru izcīnīja Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas 1.komanda, aiz sevis atstājot Valmieras daļas un Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas komandu.

Iestāžu ugunsdzēsības dienestu, pašvaldību un brīvprātīgo ugunsdzēsēju organizāciju grupā, kurā startēja sešas komandas, uzvaras laurus plūca Saldus tehnikuma komanda. 2.vietā Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības (BUB) komanda, bet 3.vietā Rūjienas un Naukšēnu komanda “Latakva”.

Sieviešu komandu grupā sacentās 6 komandas. 1.vietu izcīnīja “Tehniskā Rīga”, 2.vietā - Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas komanda, bet 3.vietā Tērvetes BUB komanda.

Jauniešu zēnu komandu grupā šogad bija vislielākā konkurence. Par uzvarētāju titulu cīnījās 18 komandas. 1.vietu izcīnīja Rīga “ISKADA” komanda, 2.vietā Tērvetes BUB, 3.vietā Alsungas komanda.

Jauniešu meiteņu sešu komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja Rīga “ISKADA”, 2.vietā Rūjienas un Naukšēnu komanda “Latakva 2”, bet 3. – Saldus tehnikuma meiteņu komanda.

Šogad sacensību norisē bija daži jauninājumi. Tās notika 5.grupās, jo atsevišķi startēja jauniešu zēnu un jauniešu meiteņu komandas. Cita starpā šogad disciplīna izvēršanās notika ne tikai no motorsūkņa, bet arī no autocisternas.