Vakar un šorīt ugunsgrēkos izglābti četri cilvēkiPrint

16.01.2020

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15.janvāra plkst. 6.30 līdz 16. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar plkst. 16.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavu, kur pēc sākotnējās informācijas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā bija jūtams piedūmojums un redzamas liesmas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā dega atkrituma stāvvads 10m2 platībā, bet dzīvoklī dega vannasistaba 4m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotām telpām izglāba cilvēku, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem (NMPD). Ugunsgrēks likvidēts plkst. 17.30.      

Šorīt plkst. 5.59 tika saņemts izsaukums uz Ogri, kur dzīvojamās mājas dzīvoklī bija redzamas liesmas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī deg sadzīves mantas 4m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no notikuma vietas izglāba trīs cilvēkus. Veicot apsekošanu, tika noskaidrots, ka dzīvoklī nebija uzstādīts dūmu detektors. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 7.25.                                                              Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, ziedu vainags un zari, elektrības vadi, dīvāns, starpstāvu pārsegums, šķūnis un sodrēji dūmvadā.