Vakar ugunsgrēkā Jūrmalā cieta cilvēksPrint

06.06.2019

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.jūnija plkst. 6.30 līdz 6.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 81 izsaukumus – 48 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar plkst. 17.18 VUGD saņēma izsaukumu Jūrmalā, kur dzīvojamā mājā dega gāzes balons un sadzīves mantas 2m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Plkst. 17.47 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, papeļu pūkas, sausā zāle, meža zemsedze, elektrolīnijas balsta stabs, mēbeles un sadzīves mantas, dzīvojamās mājas ārdurvis, starpstāvu pārsegums, trīs dārza mājas, trīs šķūņi, bez uzraudzības uz ieslēgtas plīts atstāts piededzis ēdiens.

Vakar plkst. 16.12 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Ventspils novada Tārgales pagastā, kur divi cilvēki bija apmaldījušies mežā. Sazinoties ar cilvēkiem pa mobilo tālruni un izmantojot VUGD autocisternas skaņas signālu, cilvēki tika atrasti un izvesti no meža.