Šodien notiks ugunsdrošības un civilās aizsardzības inženieru izlaidumsPrint

01.02.2019

Šodien, 1.februārī, plkst. 14.00, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kaļķu ielā 1, notiks  Inženierekonomikas un vadības fakultātes otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Ugunsdrošība un civilā aizsardzība”absolventu izlaidums. Absolventus klātienē sveiks iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš.

Inženiera kvalifikāciju ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā iegūs 23 VUGD amatpersonas – septiņas amatpersonas no VUGD Rīgas reģiona pārvaldes, sešas amatpersonas no VUGD Kurzemes reģiona brigādes, trīs amatpersonas no VUGD Zemgales reģiona brigādes, trīs amatpersonas no VUGD Vidzemes reģiona brigādes, viena amatpersona no VUGD Latgales reģiona brigādes, viena amatpersona no Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas, viena amatpersona no VUGD Operatīvās vadības pārvaldes un viena amatpersona no VUGD Iepirkumu un nodrošinājuma pārvaldes.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē absolventi mācības uzsāka 2017.gada 1.septembrī pēc Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas absolvēšanas, kur triju gadu laikā tika iegūta pirmā līmeņa profesionālā izglītība.