Aizvadīts CTIF XXI Starptautiskajās sacensībās jauniešiem ugunsdzēsības sportāPrint

No 9.jūlija līdz 16.jūlijam Fillahā (Villach) Austrijā, Latvijas izlases meiteņu komandas pārstāves piedalījās CTIF XXI Starptautiskajās sacensībās jauniešiem ugunsdzēsības sportā.

Fotogalerija

Paralēli, šajā laikā Fillahā (Villach) Austrijā, norisinājās arī XVI CTIF čempionāts vīriešiem un sievietēm, saskaņā ar Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu Starptautiskās asociācijas CTIF noteikumiem.

CTIF Starptautiskajās sacensībās ugunsdzēsības sportā piedalījās komandas no 27 valstīm. Vīrieši, sievietes, jaunieši un jaunietes ieradās pilsētā, kura atrodas Austrijas dienvidos, lai parādītu savas valsts meistarību un fizisko sagatavotību ugunsdzēsības sportā.

Jauniešu sacensību programmā bija iekļautas tādas disciplīnas kā ugunsdzēsības stafete, kaujas izvēršanās, olimpiāde un valsts prezentācija.

Katrai valstij bija piešķirts stends, kurā tās pārstāvji varēja prezentēt savu valsti. Sacensību organizētāju komisija īpaši izcēla Latvijas komandas stendu, kurš bija veltīts Latvijas kultūrai un tradīcijām.

Papildus katrai valstij bija dota iespēja sniegt priekšnesumu tādējādi prezentējot savu valsti. Šajos priekšnesumos piedalījās 25 valstis. Ar kausiem un un diplomiem tika apbalvotas 5 labāko priekšnesumu komandas, ieskaitot Latviju, kura ieņēma ceturto vietu. Jāatzīmē, ka mūsu komandas dalībnieces lieliski nodemonstrēja savu talantu, muzikalitāti, eleganci un patriotismu.

Lielākajai daļai mūsu meiteņu, šīs bija pirmās šāda līmeņa sacensības, un tāpēc vēlam viņām veiksmi, sportiskus panākumus un daudz jaunu uzvaru!