Zināmi VUGD konkursa „Viens par visiem – visi par vienu!” uzvarētāji!Print

Šodien noslēdzās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētā fotokonkursa „Viens par visiem – visi par vienu!” vērtēšana un ir zināms, kuras 14 fotogrāfijas ir uzvarējušas.

No 2.februāra līdz 31.martam ikviens interesents varēja iesniegt oriģinālas un radošas fotogrāfijas, kas atspoguļo ugunsdzēsēju glābēju profesiju, uz kurām var attiecināt VUGD saukli „Viens par visiem – visi par vienu”.

Konkursa laikā 17 autori iesniedza 44 fotogrāfijas, kuras  piecu baļļu sistēmā vērtēja žūrijas komisija. Fotokonkursa uzvarētājs un vietu sadalījums tika noteikts summējot žūrijas komisijas locekļu sniegto vērtējumu, kur augstāko vērtējumu saņēma tā fotogrāfija, kurai žūrijas komisijas locekļi kopsummā piešķīra lielāko punktu skaitu.

 

Fotokonkursa uzvarētāji:

1.vieta– Valērija Kudrjanoka;

2.vieta– Kaspars Upītis;

3.vieta – Vadims Morozovs, Brigita Sergejeva;

4. vieta– Brigita Sergejeva;

5.vieta– Artūrs Koļesņikovs;

6.vieta– Kaspars Upītis;

7.vieta– Ivars Koloda, Askolds Berovskis, Artūrs Koļesņikovs, Ingus Evertovskis;

8.vieta– Kaspars Upītis, Jurijs Dunaiskis, Ingus Evertovskis.

VUGD pateicas visiem fotokonkursa dalībniekiem par piedalīšanos konkursā, ieguldīto laiku un pūlēm!

Šo autoru fotogrāfijas tiks iekļautas VUGD 2016.gada kalendārā, kā arī tās tiks izstādītas VUGD svētku pasākumu norises vietā īpašā izstādē „Ugunsdzēsībai Latvijā – 150!”, Latvijas Ugunsdzēsības muzejā un citās vietās Latvijā ceļojošās izstādes laikā. Kā arī fotogrāfiju autori saņems piemiņas balvas no VUGD.

Ar 14 labāko fotogrāfiju autoriem VUGD sazināsies personīgi, lai vienotos par balvu saņemšanu un fotogrāfijas orģinālfailu iesniegšanu.