Zināmi VUGD konkursa „Viens par visiem – visi par vienu!” uzvarētāji!

Šodien noslēdzās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētā fotokonkursa „Viens par visiem – visi par vienu!” vērtēšana un ir zināms, kuras 14 fotogrāfijas ir uzvarējušas.

Fotokonkurss "Viens par visiem- visi par vienu!"

29.01.2015

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests 2.februārī izsludina fotokonkursu „Viens par visiem – visi par vienu!”.

Konkursa centrālā tēma ir ugunsdzēsēja glābēja profesija (ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu process, ugunsdzēsības tehnika, ugunsdzēsības depo ēkas, ugunsdzēsēju glābēju sadarbība ar iedzīvotājiem, ugunsdzēsēju treniņi un mācības, izglītojoši un preventīvi pasākumi, u.c.).

Dalībnieki tiek aicināti iesniegt oriģinālas un radošas fotogrāfijas par ugunsdzēsēju glābēju darbu un ikdienu, uz kurām var tikt attiecināts VUGD sauklis „Viens par visiem- visi par vienu!”.

Klāt var pievienot fotogrāfijas aprakstu – datumu, laiku, vietu, notikuma veidu, struktūrvienību vai citu informāciju pēc autora ieskatiem.

Konkursa norises laiks: no 2015.gada 2.februāra līdz 31.martam (ieskaitot).

Fotogrāfijas ar norādītu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi, fotogrāfijas aprakstu konkursa dalībnieks drukātā veidā izmērā 300 mm x 450 mm nogādā personīgi vai sūtot pa pastu VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļai, Maskavas ielā 5, Rīgā, LV-1050.

Labākās fotogrāfijas tiks izvietotas izstādē "Ugunsdzēsībai Latvijā- 150!" un iekļautas VUGD 2016.gada kalendārā. Četrpadsmit labāko fotogrāfiju autoriem tiks piešķirtas piemiņas balvas no VUGD.

UZMANĪBU! FOTOKONKURSA VĒRTĒŠANA PAGARINĀTA LĪDZ 27.APRĪLIM!!!

PILNS KONKURSA NOLIKUMS ATRODAMS ŠEIT.