Ziņas

Vakar un šorīt ugunsgrēkos cieta divi cilvēki

05.12.2019

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4.decembra plkst. 6.30 līdz 5.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 38 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem un seši izsaukumi bija maldinājumi.

Vakardien ugunsgrēkos cieta divi cilvēki

04.12.2019

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.decembra plkst. 6.30 līdz 4.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 40 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem un septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Madonas novadā noslīkst četri cilvēki, bet Salaspilī ugunsgrēkā cieta divi

03.12.2019

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 2.decembra plkst. 6.30 līdz 3.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 52 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem un 13 izsaukumi bija maldinājumi.

Rēzeknē notikusi SAFE FLOOD projekta atklāšanas sanāksme

02.12.2019

<title>inSite 6.0</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <META name="keywords" content="CMS" /> <META name="description" content="inSite : CMS" /> <link rel="stylesheet" href="/in_site/core/main.css" type="text/css" /> <script> function init(){ // Esli eto avtorizacija v freime , to nado perekinutj ee na parent okno. if (window.parent.window.document.location.href != window.document.location.href){ window.parent.window.document.location.href = window.parent.window.document.location.href; } } </script></head><body onload="init();"><form method="POST" action="" id="loginForm"> <img id="logo" src="/in_site/core/images/logo.png" /> <table cellspacing=2 cellpadding=2 border=0 class=text-black > <tr><td colspan="2" height="15">&nbsp;</td></tr> <tr> <td align="right">Login</td> <td style="padding-right:20px"><input type="text" id="insite_login" value="" name="insite_login" class=default><script>document.getElementById("insite_login").focus();</script></td> </tr> <tr> <td style="padding-left:20px">Password</td> <td><input type="password" value="" name="insite_password" class=default></td> </tr> <tr><td colspan="2" height="15">&nbsp;</td></tr> <tr><td colspan="2" align="center" ><input type="submit" value=" Enter " class=button style="display:inline"></td></tr> </table> <br></form></body></html>" /> No šā gada 27.novembra līdz 28.novembrim Rēzeknē norisinājās Eiropas Savienības finansētā projekta “Pārrobežu sadarbības uzlabošana plūdu prevencijā, vadībā un vides piesārņojuma mazināšanā” (SAFE FLOOD) atklāšanas sanāksme. Projekta mērķis ir uzlabot Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas glābšanas dienestu gatavību un spēju pilnveidošanu plūdu vadībā un likvidācijā, tādējādi stiprinot kopējo sabiedrības drošību plūdu laikā, kā arī mazinot plūdu radīto negatīvo ietekmi uz cilvēku un vidi.

Šodien notiek konsultāciju diena par dūmu detektoriem

02.12.2019

Šodien, 2.decembrī no 14.30 līdz 18.30 ikviens iedzīvotājs, kuram ir jautājumi par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, tiek gaidīts ciemos jebkurā no 92 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) daļām un posteņiem visā Latvijā, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, lai saņemtu konsultāciju. Papildus, iedzīvotājiem tiks izdalīti arī informatīvie materiāli un nodemonstrēta dūmu detektora darbība.

Brīvdienās ugunsgrēkos cieta trīs cilvēki

02.12.2019

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 30.novembra plkst. 6.30 līdz 2.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 70 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem un 16 izsaukumi bija maldinājumi.

Adventes laikā nedrīkst aizmirst par drošību!

29.11.2019

Adventes laikā mājas un dzīvokļus, kā arī uzņēmumu skatlogus rotā adventes vainagi un svētku noskaņas radīšanai tiek iedegtas sveces. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka ik gadu šajā laikā no bez uzraudzības atstātas iedegtas sveces izceļas vairāki ugunsgrēki. Sagaidot pirmo adventes svētdienu, VUGD atgādina vairākus drošības padomus, lai no svecītes neizceltos liela nelaime.

Ugunsdzēsēji glābēji aizvadīja mierīgu diennakti

29.11.2019

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.novembra plkst. 6.30 līdz 29.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 31 izsaukumu – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.

Pirmdien VUGD organizē konsultāciju dienu par dūmu detektoriem

28.11.2019

<title>inSite 6.0</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <META name="keywords" content="CMS" /> <META name="description" content="inSite : CMS" /> <link rel="stylesheet" href="/in_site/core/main.css" type="text/css" /> <script> function init(){ // Esli eto avtorizacija v freime , to nado perekinutj ee na parent okno. if (window.parent.window.document.location.href != window.document.location.href){ window.parent.window.document.location.href = window.parent.window.document.location.href; } } </script></head><body onload="init();"><form method="POST" action="" id="loginForm"> <img id="logo" src="/in_site/core/images/logo.png" /> <table cellspacing=2 cellpadding=2 border=0 class=text-black > <tr><td colspan="2" height="15">&nbsp;</td></tr> <tr> <td align="right">Login</td> <td style="padding-right:20px"><input type="text" id="insite_login" value="" name="insite_login" class=default><script>document.getElementById("insite_login").focus();</script></td> </tr> <tr> <td style="padding-left:20px">Password</td> <td><input type="password" value="" name="insite_password" class=default></td> </tr> <tr><td colspan="2" height="15">&nbsp;</td></tr> <tr><td colspan="2" align="center" ><input type="submit" value=" Enter " class=button style="display:inline"></td></tr> </table> <br></form></body></html>" /> Jau pirmdien, 2.decembrī no 14.30 līdz 18.30 ikviens iedzīvotājs, kuram ir jautājumi par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, tiek aicināts doties uz jebkuru no 92 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) daļām un posteņiem visā Latvijā, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu un saņemt konsultāciju. Papildus, iedzīvotājiem tiks izdalīti arī informatīvie materiāli un nodemonstrēta dūmu detektora darbība.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 50 izsaukumus

28.11.2019

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 50 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.