Vakardien ugunsgrēkā Rīgā cieta trīs cilvēkiPrint

08.11.2018

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7.novembra plkst. 6.30 līdz 8.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 25 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu un 10 uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 16.37 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz kādu daudzstāvu māju Rīgā, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no ēkas ceturtā stāva ir redzamas liesmas. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas, ar glābšanas masku palīdzību, izglāba sešus cilvēkus, no kuriem trīs bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Līdztekus no ēkas tika izglābti trīs suņi un papagailis, kas nodoti veterinārās klīnikas darbiniekiem. Plkst. 18.56 ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 20m2 platībā dega dzīvoklis.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības skaitītājs, elektrības sadales skapis, sadzīves mantas, kūdra, riepas, neapsaimniekota ēka, dārza māja un sodrēji ēkas dūmvadā.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakardien ugunsdzēsēji glābēji Ropažu novadā atbrīvoja vieglās automašīnas motora nodalījumā iesprūdušu kaķi un nogādāja veterinārajā klīnikā.