VUGD rīko informatīvos seminārus par drošību sociālās aprūpes iestādēsPrint

09.06.2017

Lai veicinātu sociālās aprūpes iestāžu speciālistu izpratni par jaunajām ugunsdrošības un civilās aizsardzības prasībām, kā arī glābšanas darbu īpatnībām sociālās aprūpes iestādēs, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests 2017.gada jūnijā un jūlijā visā Latvijā rīko informatīvos seminārus par drošību sociālās aprūpes iestādēs. 

Informatīvajos semināros aicināti piedalīties sociālo iestāžu (pansionātu, aprūpes namu, bērnu namu un tamlīdzīgi) vadītāji un speciālisti.

Tā kā vietu skaits semināros ir ierobežots, interesenti aicināti iepriekš sazināties ar norādīto semināra kontaktpersonu vai pieteikt savu dalību elektroniski, rakstot uz tās e-pastu. Informatīvo semināru norises grafiks un kontaktpersonu informācija ir pieejama šeit.

Semināros tiks izskatītas prasības, kas ietvertas Ministru kabineta 2016.gada 19.aprīļa noteikumos Nr.238 „Ugunsdrošības noteikumi”, kas stājās spēkā 2016.gada 1.septembrī, kā arī Civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas likumā, kas stājās spēkā 2016.gada 1.oktobrī.    

Informatīvo semināru prezentācija ir pieejama šeit.