Sacensību kalendāriPrint

2019.gada sacensību kalendārs

Latvijā sarīkotās sacensības ugunsdzēsības sportā

Nr.

p.k.

Sacensību nosaukums

Laiks

 Sacensību norises vieta 

 Atbildīgā organizācija par sacensību rīkošanu 

1.

“Grobiņas novada kauss”

17.maijs

Grobiņa

Grobiņas novada dome, Liepājas *BUB

2.

VUGD Latgales reģiona brigādes čempionāts

19.jūnijs

Balvi

 **VUGD Latgales reģiona brigāde

3.

VUGD Kurzemes reģiona brigādes čempionāts,

“E.Špūdes piemiņas kauss”

28.jūnijs

Alsunga

VUGD Kurzemes reģiona brigāde, ***LUSF

4.

VUGD Zemgales reģionabrigādes čempionāts

5.jūlijs

Aizkraukle

VUGD Zemgales reģiona brigāde

5.

VUGD Rīgas reģiona pārvaldes čempionāts

11.jūlijs

Baldone

VUGD Rīgas reģiona pārvalde

6.

“Caur uguni un ūdeni”

jūlijs

Rūjiena

Rūjienas vidusskola un jaunsardze

7.

VUGD Vidzemes reģionabrigādes čempionāts

19.jūlijs

Valka

VUGD Vidzemesreģiona brigāde

8.

Latvijas čempionāts vīriešiem un sievietēm

31.jūlijs

Valka

VUGD, LUSF

9.

Latvijas čempionāts jauniešiem un jaunietēm

1.augusts

Valka

LUSF, VUGD

10.

“Naukšēnu BUK un Arta Kronberga balvu izcīņa”

augusts

Naukšēni

“Latakva”, Naukšēnu novads,

Naukšēnu ****BUK

11.

“S.Vorobjova piemiņas kauss”

21.augusts

Višķi

VUGD Latgalesreģiona brigāde

12.

“Brašais ugunsdzēsējs”

 20.septembris 

Jelgava

VUGD Zemgales reģiona brigāde, LUSF

 

Starptautiskās sacensības ugunsdzēsības sportā

Nr.

p.k.

Sacensības nosaukums

Laiks

 Sacensību norises vieta 

Atbildīgā organizācija par sacensību rīkošanu

1.

Polijas atklātais čempionāts vīriešiem (telpās) 

20.-23.februāris

Lubianka (Polija)

Polijas Ugunsdzēsības sporta federācija

2.

„Paide torn” kauss

6.aprīlis

Paide (Igaunija)

Igaunijas Ugunsdzēsības sporta federācija

3.

XXXII Starptautiskās sacensības Černobiļā

bojā gājušo ugunsdzēsēju piemiņai

maijs

Lucka (Ukraina)

Ukrainas Ugunsdzēsības sporta federācija

4.

Polijas Republikas atklātais čempionāts vīriešiem 

jūlijs

Toruņa  (Polija)

Polijas Ugunsdzēsības sporta federācija

5.

CTIF (Eiropas čempionāts)

14. – 21.jūlijs

Martigni (Šveice)

Šveices Ugunsdzēsēju brigādes asociācija

6.

 Jauno glābēju ugunsdzēsēju XVII Starptautiskais salidojums 

jūlijs

Gomeļa (Baltkrievija)

Baltkrievijas Ārkārtējo situāciju ministrija

7.

Starptautiskās sacensības Baltkrievijas Ugunsdzēsēju

glābēju sporta federācijas kausa izcīņa

augusts

Gomeļa (Baltkrievija)

Baltkrievijas Ugunsdzēsības sporta federācija

8.

43.Baltijas valstu čempionāts

augusts

Valčiunai (Lietuva)

Lietuvas Ugunsdzēsības sporta federācija

9.

XV Pasaules čempionāts vīriešiem un

VI Pasaules čempionāts sievietēm

8. – 16. septembris

Saratova (Krievija)

Starptautiskā un Krievijas Ugunsdzēsības sporta federācijas

10.

IX Pasaules čempionāts jauniešiem un junioriem,

V Pasaules čempionāts jaunietēm

 8. – 16. septembris 

Saratova (Krievija)

Starptautiskā un Krievijas Ugunsdzēsības sporta federācijas

11.

Starptautiskās sacensības “Odesos 2018”

 23. – 29. septembris 

Vārna (Bulgārija)

Bulgārijas Ugunsdzēsības sporta federācija

12.

XX Starptautiskajā konference

novembris

Šimkenta (Kazahstāna)

Starptautiskā un Kazahstanas Ugunsdzēsības sporta federācijas

*BUB – Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība 

**VUGD – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

***LUSF – Latvijas Ugunsdzēsības sporta federācija

****BUK – Brīvprātīgo ugunsdzēsējukomanda

 

 

2018.gada sacensību kalendārs

Latvijā sarīkotās sacensības ugunsdzēsības sportā

Nr.p.k.

Sacensību nosaukums

Laiks

Sacensību norises vieta

Atbildīgā organizācija par sacensību rīkošanu

1.

Grobiņas novada ugunsdzēsības sporta svētki

19.maijs

Grobiņa

Grobiņas novada dome, Liepājas BUB

2.

VUGD Latgales reģiona brigādes čempionāts

20.jūnijs

Ludza

VUGD LRB

3.

VUGD Vidzemes reģiona brigādes čempionāts

28.jūnijs

Valka

VUGD VRB

4.

VUGD Zemgales reģiona brigādes čempionāts

13.jūlijs

Aizkraukle

VUGD ZRB

5.

VUGD Rīgas reģiona pārvaldes čempionāts

18.jūlijs

Ogre

VUGD RRP

6.

VUGD Kurzemes reģiona brigādes čempionāts, “E.Špūdes piemiņas kauss”

20.jūlijs

Alsunga

VUGD KRB, LUSF

7.

Latvijas čempionāts vīriešiem un sievietēm

26.jūlijs

Valka

VUGD, LUSF

8.

Latvijas čempionāts jauniešiem un jaunietēm

27.jūlijs

Valka

LUSF, VUGD

9.

“S.Vorobjova piemiņas kauss”

17.augusts

Višķi

VUGD LRB

10.

“Latakvas izaicinājuma kauss”

18.augusts

Naukšēni

“Latakva”, Naukšēnu novads, Naukšēnu BUK

11.

“Brašais ugunsdzēsējs”

7.septembris

Jelgava

VUGD ZRB, LUSF

*VUGD-Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests *LUSF-Latvijas Ugunsdzēsības sporta federācija

 

Starptautiskās sacensības ugunsdzēsības sportā pieaugušajiem un jauniešiem

21.-23.marts Starptautiskās sacensības Baltkrievijas Ugunsdzēsēju glābēju sporta federācijas kausa izcīņa Minska (Baltkrievija) Baltkrievijas Ugunsdzēsēju glābēju sporta federācija
14.aprīlis "Paide torn" kauss Paide (Igaunijā) Igaunijas Ugunsdzēsības sporta federācija
30.aprīlis-1.maijs “Višegradas kauss” – Čehijas Republikas atklātais čempionāts jauniešiem un jaunietēm Ostrava (Čehija) Čehijas Ugunsdzēsības sporta federācija
Maijs Starptautiskās sacensības salona "Drošības kompleksa -2018" ietvaros Maskava (Krievija) Krievijas Ugunsdzēsības sporta federācija
21.-26.maijs XXXI Starptautiskās sacensības Černobiļā bojāgājušo ugunsdzēsēju piemiņai Ivanofrankova (Ukraina) Ukrainas Ugunsdzēsības gābšanas sporta federācija
11.-16.jūnijs Starptautiskās sacensības "Odesos 2018" Vārna (Bulgārija) Bulgārijas Ugunsdzēsības sporta federācija
25.-30.jūnijs Starptautiskās sacensības Kazahstānas Ugunsdzēsības glābšanas sporta  federācijas kausa izcīņa Almati (Kazahstāna) Kazahstānas Ugunsdzēsības glābšanas sporta  federācija
4.-6.jūlijs Polijas Republikas atklātais čempionāts vīriešiem Čenstohova (Polija) Polijas Ugunsdzēsības sporta federācija
Jūlijs  Jauno glābēju ugunsdzēsēju XIII starptautiskais salidojums Gomeļa (Baltkrievija) Baltkrievijas Ārkārtējo situāciju ministrija
1.-5.augusts Eiropas kausa izcīņa starp reģionālajām komandām Coilenroda-Tribes (Vācija) Vācijas Ugunsdzēsības sporta federācija
8.-11.augusts 42.Baltijas čempionāts pieaugušajiem un jauniešiem Valka (Latvija) VUGD, Latvijas Ugunsdzēsības sporta federācija
augusts  Uzbekistānas atklātais čempionāts Taškenta (Uzbekistāna) Uzbekistānas Ugunsdzēsēju glābēju sporta federācija
24.-30.septembris VIII Pasaules čempionāts jauniešiem un IV Pasaules čempionāts jaunietēm Vārna (Bulgārija) Starptautiskā un Bulgārijas Ugunsdzēsēju un glābēju sporta federācijas
10.-16.septembris XIV Pasaules čempionāts vīriešiem un V Pasaules čempionāts sievietēm Banska-Bistrica (Slovākija) Starptautiskā un Slovākijas Ugunsdzēsēju un glābēju sporta federācijas
oktobris-novembris XIX Starptautiskā konference Krievija vai Mongolija Starptautiskā Ugunsdzēsēju un glābēju sporta federācija
decembris Starptautiskās sacensības jauniešiem un jaunietēm Borisova (Baltkrievija) Baltkrievijas Ugunsdzēsēju glābēju sporta federācija

 

2018.gada Sacensību kalendārs (PDF)

2017.gada Sacensību kalendārs (PDF)

2016.gada Sacensību kalendārs (PDF)

2015.gada Sacensību kalendārs(PDF)

2014.gada Sacensību kalendārs(PDF)

2013.gada Sacensību kalendārs(PDF)

2012.gada Sacensību kalendārs(PDF)

2011.gada Sacensību kalendārs(PDF)

  Igaunijas Ugunsdzēsības sporta federācija
  Igaunijas Ugunsdzēsības sporta federācija