Notika IV starptautiskais “Višegradas kauss” ugunsdzēsības sportā jauniešiemPrint

07.06.2018

2018. gada 1. maijā Čehijā, Ostravā notika IV starptautiskais “Višegradas kauss” ugunsdzēsības sportā jauniešiem, kurā piedalījās mūsu jauniešu komandas. Sacensības notika divās grupās – jaunieši un jaunietes un divās disciplīnās – 100 m šķēršļu joslas pārvarēšana un āķkāpnes.

Jauniešu grupā sacentās 4 komandas  no Baltkrievijas,  Slovākijas, Čehijas un Latvijas. Mūsu jauniešu komanda kopvērtējumā izcīnīja godalgoto III vietu. Jaunākajā grupā disciplīnā 100 m šķēršļu joslas pārvarēšana  un disciplīnā āķkāpnes III vietu izcīnīja Patriks Danenbergs-Dambergs (Alsunga). Vecākajā grupā II vietu disciplīnā āķkāpnes izcīnīja Deniss Buiņickis (Rīga). Vēl jauniešu komanda izcīnīja divas III vietas disciplīnas - ugunsdzēsības stafete un izvēršanās no motorsūkņa.

Meiteņu grupā sacentās 5 komandas no Baltkrievijas, Slovākijas, Horvātijas, Čehijas un Latvijas. Mūsu jaunietes kopvērtējumā izcīnīja IV vietu.

Meiteņu komanda izcīnīja divas 4.vietas disciplīnās - ugunsdzēsības stafete un izvēršanās no motorsūkņa.

Sacensībās piedalījās 9 puiši un 9 meitenes no Rīgas, Alsungas, Naukšēniem un Grobiņas. Treneri – Aleksandrs Kļitončiks un Vikentijs Rozgaļs.