Sporta aktualitātes

Aizvadīts ugunsdzēsības un glābšanas sporta 80.gadadienas pasākums “Par sporta slavas ceļiem” un starptautiskas sacensībās ugunsdzēsības sportā (telpās)

04.12.2017

2017.gadā 30.novembrī Latvijas Ugunsdzēsības sporta federācijas prezidents Vladimirs Vetuhs un Latvijas izlases ugunsdzēsības sportā vecākais treneris Aleksandrs Kļitončiks Minskā (Baltkrievija) piedalījās ugunsdzēsības un glābšanas sporta 80.gadadienas pasākumā “Par sporta slavas ceļiem”.

Notikusi XVIII Starptautiskas ugunsdzēsēju un glābēju sporta federācijas konference

No 2017.gada 13.novembra līdz 17.novembrim Slovākijā, Banska-Bistrica notika XVIII Starptautiskas ugunsdzēsēju un glābēju sporta federācijas konference. Konferencē piedalījās pārstāvji no 14 valstīm:  Austrijas, Vācijas, Turcijas, Bulgārijas, Horvātijas, Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstana, Polijas, Uzbekistānas, Ukrainas, Čehijas, Slovākijas un Latvijas. Pārstāvji no Azerbaidžānas un Mongolijas konferencē nepiedalījās, bet deva pilnvaru balsot Krievijai.  

Turcijā norisinājās XIII pasaules čempionāts ugunsdzēsības sportā

04.10.2017

No 2017.gada 25.septembra līdz 2017.gada 1.oktobrim Turcijā, Izmirā norisinājās XIII pasaules čempionāts ugunsdzēsības sporta vīriešiem un IV pasaules čempionāts ugunsdzēsības sporta sievietēm. Pasaules čempionātos piedalījās 11 vīriešu un 7 sieviešu komandas. Fotogalerija:  https://yadi.sk/d/vXhClchC3NbvyF

Ugunsdzēsības sporta sacensībās “Brašais ugunsdzēsējs” šogad triumfē UCAK 1.komanda

15.09.2017

Gada spraigākās sacensības ugunsdzēsības sportā “Brašais ugunsdzēsējs”, kas norisinājās Jelgavā, ir noslēgušās. Sacensības pulcēja 54 komandas no dažādiem Latvijas novadiem, kā arī viesu komandas no Lietuvas pilsētām: Šauļiem un Paņevežas. Rezultāti

VUGD Latgales reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā "Vorobjova piemiņas kauss 2017"

25.08.2017

24.augustā Višķu stadiona vieglatlētikas arēnā Daugavpils novada Višķu pagastā notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde organizētās ugunsdzēsības sporta sacensības “Vorobjova piemiņas kauss” 4x100 metru stafetē.

Aizvadīts CTIF XXI Starptautiskajās sacensībās jauniešiem ugunsdzēsības sportā

No 9.jūlija līdz 16.jūlijam Fillahā (Villach) Austrijā, Latvijas izlases meiteņu komandas pārstāves piedalījās CTIF XXI Starptautiskajās sacensībās jauniešiem ugunsdzēsības sportā.

Rūjienas un Naukšēnu novada jaunie ugunsdzēsēji XV Starptautiskajā jauno ugunsdzēsēju glābēju salidojumā Baltkrievijā

Šovasar no 06.07. – 15.07. notika XV Starptautiskais jauno ugunsdzēsēju – glābēju salidojums Baltkrievijā. Latviju Baltkrievijā pārstāvēja Kalvis Auniņš-Blaumanis, Sabīne Kapture, Grieta Pūce, Daniels Rudzītis, Aivis Sīmanis, Krista Strode un Krista Šillere.

Noslēdzies 2017.gada Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā

07.06.2017

6. un 7.jūnijā, Valmierā, J.Daliņa stadionā norisinājās Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā piedalījās spēcīgākās ugunsdzēsības sporta komandas no visas Latvijas. Par Latvijas čempioniem ugunsdzēsības sportā kļuva Vidzemes reģiona brigādes komanda, sīvā cīņā pārspējot 2016.gada čempionus – Kurzemes reģiona brigādes komandu, bet godpilno trešo vietu ieguva – Latgales reģiona brigādes komanda. Fotogalerija

VUGD Vidzemes reģiona brigādes čempionāts ugunsdzēsības sportā

15.05.2017

12.maijā Valkā norisinājās tradicionālais VUGD VRB čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā piedalījās septiņas komandas  no Valmieras, Cēsīm, Limbažiem, Madonas, Gulbenes, Alūksnes un Valkas. Sacensību tiesneši uzslavēja vidzemnieku veikumu, jo visās disciplīnās visi rezultāti tika ieskaitīti. 

VUGD Latgales reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā

12.05.2017

10.maijā Rēzeknē, Valsts Robežsardzes koledžas stadionā, notika ikgadējās VUGD Latgales reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā. Sacensībās piedalījās visa reģiona daļu un viena posteņa komandas.