Sporta aktualitātes

VUGD Latgales reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā "Vorobjova piemiņas kauss 2017"

25.08.2017

24.augustā Višķu stadiona vieglatlētikas arēnā Daugavpils novada Višķu pagastā notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde organizētās ugunsdzēsības sporta sacensības “Vorobjova piemiņas kauss” 4x100 metru stafetē.

Aizvadīts CTIF XXI Starptautiskajās sacensībās jauniešiem ugunsdzēsības sportā

No 9.jūlija līdz 16.jūlijam Fillahā (Villach) Austrijā, Latvijas izlases meiteņu komandas pārstāves piedalījās CTIF XXI Starptautiskajās sacensībās jauniešiem ugunsdzēsības sportā.

Rūjienas un Naukšēnu novada jaunie ugunsdzēsēji XV Starptautiskajā jauno ugunsdzēsēju glābēju salidojumā Baltkrievijā

Šovasar no 06.07. – 15.07. notika XV Starptautiskais jauno ugunsdzēsēju – glābēju salidojums Baltkrievijā. Latviju Baltkrievijā pārstāvēja Kalvis Auniņš-Blaumanis, Sabīne Kapture, Grieta Pūce, Daniels Rudzītis, Aivis Sīmanis, Krista Strode un Krista Šillere.

“Višegradas kauss” ugunsdzēsības sportā jauniešiem 2017

08.05.2017

2017.gada 1.maijā Čehijas pilsētā Ostravā notika starptautiskais “Višegradas kauss” ugunsdzēsības sportā jauniešiem, kurā piedalījās mūsu jauniešu komanda. Sacensības notika divās grupās – jaunieši un jaunietes un divās disciplīnās – 100 m šķēršļu joslas pārvarēšana un āķkāpnes.

Baltkrievijas ugunsdzēsības glābšanas sporta federācijas kausa izcīņa

28.04.2017

No 2017.gada 19.aprīļa līdz 21.aprīlim Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notika Baltkrievijas ugunsdzēsības glābšanas sporta federācijas kausa izcīņa starp vīriešiem un sievietēm.

Paide torn 2017

28.04.2017

2017.gadā 22.aprīlī Igaunijas pilsētā Paidē notika tradicionālās sacensības „Paide torn 2017” ugunsdzēsības sportā – āķkāpnēs, kur piedalījās sportisti no Igaunijas un Latvijas. Sacensībās piedalījās 33 jaunieši, 20 jaunietēs un 2 vīrieši. Latvijas dalībnieki bija no Rīgas, Alsungas, Kuldīgas, Naukšēniem un Rūjienas. 

Treniņnometne un pārbaudes sacensības Baltkrievijā

20.03.2017

Jau otro gadu pēc kārtas no 2017.gada 10.marta līdz 19.martam zēnu un meiteņu komanda “Rīga-Iskada” piedalījās pirmssezonas  treniņnometnē  Baltkrievijas kvalifikācijas celšanas  institūta sporta bāzē, kas atrodas Baltkrievijas Republikā, Borisovas rajonā, Sveltajā Rošča ciematā. Treniņnometne tika organizēta kopā ar Minskas apgabala jauniešu komandu. Treniņnometnes noslēgumā tika organizētas pārbaudes sacensības. No treniņiem brīvajā laikā latviešu komanda apmeklēja visus institūta treniņu paviljonus – glābšanas  darbu veikšanai, kā arī tika tuvāk iepazīstināti ar ugunsdzēsēja glābēja profesiju. Papildus, komanda apmeklēja Borisovas pilsētas muzeju un mašīnbūvesrūpnīcu Žodinas pilsētā, kur tiek ražotas  lielākās kravas automašīnas pasaulē – “Belaz”. Ceram arī turpmāk turpināt tradīciju un stiprināt draudzību, kā arī sadarbību ugunsdzēsības sportā ar Baltkrievijas Republiku  un citām valstīm.       Fotogalerija šeit .

Aleksandrs Kļitončiks saņem Gada balvu interešu izglītībā 2016

13.12.2016

Rīgas 33.vidusskolas Ugunsdzēsības sporta pulciņa interešu izglītības skolotājam un Latvijas pieaugušo izlases ugunsdzēsības sportā trenerim Aleksandram Kļitončikam pasniegta Rīgas domes Gada balvu par ieguldījumu interešu izglītībā!

Notikusi XVII Starptautiskas ugunsdzēsēju un glābēju sporta federācijas konference

01.12.2016

No 2016.gada 26. līdz 27.novembrim Austrijā, Neizīdl-am-Zee pilsētā, kur notika XVII Starptautiskas ugunsdzēsēju un glābēju sporta federācijas konference. Konferencē piedalījās pārstāvji no 15 valstim: Austrijas, Vācijas, Turcijas, Irānas, Bulgārijas, Horvātijas, Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstana, Dienvidkorejas, Ukrainas, Čehijas, Slovākijas, Lietuvas un Latvijas. 

Aizvadīts 7.Pasaules čempionāts ugunsdzēsības sportā jauniešiem

23.08.2016

No 14. līdz 18.augustam Čehijas pilsētā Ostravā notika 7. Pasaules čempionāts ugunsdzēsības sportā jauniešiem. Kopvērtējumā astoņu komandu konkurencē Latvijas jauniešu izlase izcīnīja septīto vietu. Par čempionāta uzvarētāju kļuva Baltkrievijas jauniešu komanda.