Vakardien ugunsgrēkā Daugavpilī cieta cilvēksPrint

10.08.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.augusta plkst. 6.30 līdz 10.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums. 

Vakardien plkst. 12.06 VUGD saņēma izsaukumu uz Ganību dambi Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies noliktavas ēkā. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem konstatēts, ka divstāvu noliktavas ēkai deg otrais stāvs un jumts 200m2 platībā un sausā zāle 50m2 platībā. Plkst. 15.05 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 14.22 tika saņemts izsaukums uz Bauskas ielu Jelgavā, kur dega divstāvu mūra ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg ēkas jumts un divstāvu koka piebūves jumts 168m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām pasargāt blakus esošo ēku. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī VAS “Latvijas dzelzceļš” ugunsdzēsības vilciens. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.32

Plkst. 16.05 VUGD saņēma izsaukumu uz Lielirbes ielu Rīgā, kur uz četrstāvu sabiedriskas ēkas jumta bija redzami dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 100m2 platībā deg ēkas jumts. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 100 cilvēki. Plkst. 18.24 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 21.03 VUGD saņēma izsaukumu uz Rēzeknes ielu Daugavpilī, kur no piecstāvu dzīvojamās mājas bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka no ēkas otrā stāva loga nāk dūmi – izmantojot kāpnes, ugunsdzēsēji glābēji iekļuva dzīvoklī un no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 31 gadu vecu cietušu vīrieti, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks, kurā 0,1m2 platībā dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, tika likvidēts plkst. 21.09.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, niedres, meža zemsedze, labības lauks un siens, trīs vieglās automašīnas, šķūnis un mājas piebūve, šķūnis un elektrības stabs, tirdzniecības kiosks, trīs dārza mājas.