Jaunākās ziņas

Noskaidroti VUGD radošā konkursa “Mana vasara – droša vasara” uzvarētāji

25.04.2017

No 27. februāra līdz 30.martam norisinājās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) radošo darbu konkurss “Mana vasara – droša vasara”, kura galvenais mērķis bija sniegt iespēju bērniem un jauniešiem radoši izpausties, savos darbos atainojot to, kā droši pavadīt savu vasaru. 

VUGD priekšnieks O.Āboliņš piedalīsies 38. ES Civilās aizsardzības ģenerāldirektoru sanāksmē

No 26. līdz 27.aprīlim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks pulkvedis Oskars Āboliņš piedalīsies 38. Eiropas Savienības Civilās aizsardzības ģenerāldirektoru sanāksmē Maltā.

Vakar ugunsgrēkā Saldus novadā cieta viens cilvēks

25.04.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24.aprīļa plkst. 6.30 līdz 25.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 89 izsaukumus – 67 uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Rojas vidusskolā notiks ugunsdzēsēju glābēju praktiskās mācības

25.04.2017

Ceturtdien, 27.aprīlī, notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) taktiskās mācības Talsu novada Rojas vidusskolā, kur tiks izspēlēta situācija, ka skolā ir izcēlies ugunsgrēks – skolotāju istabā no īssavienojuma elektriskajā sildītājā aizdegušies aizkari un uguns tālāk izplatījusies uz istabā esošajām mēbelēm.

Ziņu arhīvs Iepriekšējais Mēnesis Jan 2017 Nākamais Mēnesis